Bon upominkowy do naszego salonu to świetny pomysł na praktyczny i jednocześnie bardzo przyjemny prezent dla wyjątkowej osoby. Możesz ofiarować chwilę relaksu, która zaowocuje poprawą kondycji twarzy, ciała czy włosów.

 • BONY UPOMINKOWE-DLA KOGO ?

  Zastanawiasz się komu możesz podarować nasz bon? Odpowiedź jest prosta-każdemu ! To świetny prezent na każdą okazję. Zaskocz swoją przyjaciółkę, żonę, męża, mamę, tatę, siostrę czy inną bliską Ci osobę. Bon to również idealne rozwiązanie dla firm, które chcą docenić swoich pracowników.

 • NIE WIESZ JAKI BON WYBRAĆ? POMOŻEMY !

  W naszej ofercie posiadamy bony kwotowe oraz dedykowane na konkretne usługi. W razie jakichkolwiek wątpliwości Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji osobiście oraz telefonicznie w salonach w Wadowicach, Tomicach oraz Zatorze i z chęcią pomogą dobrać odpowiedni bon czy usługę.

 • JAK DZIAŁA BON UPOMINKOWY ?/ GDZIE GO DOSTAĆ ?

  Bony upominkowe zakupić można osobiście lub telefonicznie w każdym z naszych salonów. Czas realizacji bonu wynosi dwa miesiące i wykorzystać go można w dowolnym salonie ( niezależnie od miejsca zakupu). Bony nie podlegają zwrotom ani wymianie na środki pieniężne.

 • NASZ BON – JAK TO WYGLĄDA?

  Po zakupie bonu upominkowego otrzymają Państwo piękny voucher zapakowany w papierową torebeczkę, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdej obdarowanej osoby.