Witaj w świecie piękna...

Nazywam się Joanna Stańco.

Jestem założycielem i właścicielem Salonu Urody Dotyk Piękna- firmy, która istnieje na rynku już od ponad 15 lat. Ukończyłam Wyższa Szkołę Promocji Zdrowia w Krakowie oraz Akademię Podologii w Katowicach. Od ponad 10 lat zajmuję się makijażem permanentnym. Poszukując idealnej metody, w 2012 roku zdecydowałam się na szkolenie w firmie, która jest liderem w tym zakresie – Long-Time-Liner®. W 2013 roku podczas kolejnego szkolenia Long-Time-Liner, tym razem w Monachium, zdobyłam zaszczytny tytuł Elite. Mogę się pochwalić, że jestem jedną z niewielu osób, które posiadają tak wysokie kwalifikacje. Oznacza to, że świadczone przeze mnie usługi charakteryzują się najwyższą jakością, niezawodnością i nowoczesnością.

Naszą misją jest zapewnienie jak najlepszej jakości usług wykonywanych w miłej atmosferze – abyś po przekroczeniu progu naszych salonów – mógł w pełni się zrelaksować i cieszyć z efektów naszej pracy. 

W 2016 roku Zdobyłam tytuł Mistrzowski na Międzynarodowych Mistrzostwach w Makijażu Permanentnym oraz na Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Permanentnego Long-Time-Liner w Warszawie .

Cały czas się rozwijam. Każdego roku uczestniczę w kilku sympozjach, konferencjach, szkoleniach, kursach itp. dotyczących branży beauty i makijażu permanentnego, które prowadzone są one często przez zagranicznych szkoleniowców.

Po długim okresie pracy i kształcenia się, stawiam tylko na naturalnie wyglądający makijaż permanentny. Przez ostatnie lata widziałam bardzo dużo źle wykonanych makijaży, które zamiast poprawiać urodę, szpeciły ją. Z tego powodu postanowiłam zająć się także usuwaniem makijażu za pomocą lasera oraz removera. Teraz z powodzeniem rozjaśniam lub całkowicie usuwam niechciane makijaże permanentne.

Uczestniczyłam także w wielu innych szkoleniach, dzięki którym posiadam dziś wiedzę przydatną do wykonywania profesjonalnego makijażu permanentnego oraz pozostałych zabiegów takich jak : Laseroterapia, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia igłowa oraz Kostka Arkady-opatentowana metoda korekcji paznokci. Dzięki umiejętności analizy proporcji twarzy oraz technik jej modelażu, wiem co należy w danej twarzy podkreślić, uwydatnić, a co ukryć. I najważniejsze – wiem w jaki sposób to zrobić. Znajomość teorii barwy i technik analizy kolorystycznej pozwala mi dobrać odpowiedni kolor, który będzie współgrał z urodą i podkreślał jej piękno. Mój Wspaniały Zespół Specjalistów pozwoli poczuć się Piękną korzystając z pozostałych Zabiegów kosmetycznych, medycyny estetycznej oraz fryzjerskich. Każda z nas specjalizuje się w konkretnych zabiegach. Z doświadczenia wiem,że dobór odpowiednich fachowców sprawi ,że zostaniesz obsłużony na najwyższym poziomie. Będzie mi miło jak poznasz nas