Jeśli jesteś zainteresowana rozpoczęciem przygody z makijażem permanentnym lub chciałabyś pogłębić swoją wiedzę i poszerzyć doświadczenie na szkoleniach ze specjalistką w tej dziedzinie zapraszamy Cię do naszej Akademii Dotyku Piękna.

 • List od P. Asi

  Moja droga !

  Nazywam się Joanna Stańco. Jestem założycielem i właścicielem Salonu Urody Dotyk Piękna- firmy, która istnieje na rynku już od ponad 15 lat. Ukończyłam Wyższa Szkołę Promocji Zdrowia w Krakowie oraz Akademię Podologii w Katowicach. Od ponad 10 lat zajmuję się makijażem permanentnym. Poszukując idealnej metody, w 2012 roku zdecydowałam się na szkolenie w firmie, która jest liderem w tym zakresie – Long-TimeLiner®. W 2013 roku podczas kolejnego szkolenia Long-Time-Liner, tym razem w Monachium, zdobyłam zaszczytny tytuł Elite. Mogę się pochwalić, że jestem jedną z niewielu osób, które posiadają tak wysokie kwalifikacje. Oznacza to, że świadczone przeze mnie usługi charakteryzują się najwyższą jakością, niezawodnością i nowoczesnością.

  W 2016 roku Zdobyłam tytuł Mistrzowski na Międzynarodowych Mistrzostwach w Makijażu Permanentnym oraz na Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Permanentnego Long-Time-Liner w Warszawie .

  Cały czas się rozwijam. Każdego roku uczestniczę w kilku sympozjach, konferencjach, szkoleniach, kursach itp. dotyczących branży beauty i makijażu permanentnego, które prowadzone są one często przez zagranicznych szkoleniowców.

  Po długim okresie pracy i kształcenia się, stawiam tylko na naturalnie wyglądający makijaż permanentny.

  Swoją wiedzą i doświadczeniem postanowiłam podzielić się z wami- kobietami rozpoczynającymi swoją drogę zawodową w tej dziedzinie. Chcę aby moje umiejętności przydały się Wam i pomogły łatwiej przyswoić Wam wiedzę i pozyskać nowe umiejętności by wszystkie klientki, które zdecydują się na wykonanie makijażu permanentnego spod waszej ręki były piękne, szczęśliwe i zadowolone, a Wy, dzięki temu, będziecie mogły nieustannie się rozwijać.

  Zapraszam więc Was serdecznie na szkolenia i do kontaktu ze mną. Do zobaczenia !

Skontaktuj się z nami