Salon Urody Dotyk Piękna - Tomice, Wadowice, Zator

PROMOCJE:

1. Promocje, rabaty i bony nie łączą się ze sobą wzajemnie.

2. W takcie jednego zabiegu można skorzystać tylko z jednej promocji.

3. Wszystkie bony posiadają datę ważności, po jej wygaśnięciu nie zostaną zrealizowane.

4. Klient może dokonać zapłaty za usługę kartą płatniczą/kredytową tylko i wyłącznie przy kwocie powyżej 20 zł.

5. Promocje mailowe wymagają pobrania i wydrukowania VOUCHERA ZNIŻKOWEGO.
Przy realizacji VOUCHERA ZNIŻKOWEGO wymagane jest okazania Karty Stałego Klienta.
Aktualna promocja mailowa obejmuje możliwość zapisania się na zabieg w promocyjnej cienie w dniach od 9 do 13 kwietnia z możliwością jego realizacji do 20 kwietnia bieżącego roku.


BONY UPOMINKOWE:

Bony upominkowe można zakupywać  na określoną kwotę lub wybraną usługę dostępną w naszych Salonach. Osoba chcąca zrealizować bon upominkowy powinna skontaktować się z wybranym Salonem, umówić się na dogodny dla siebie termin i podczas wizyty przed wykonywanym zabiegiem okazać ważny bon. 

Każdy Bon Upomikowy posiada datę ważności wystawioną podczas jego zakupu. Datę ważności bonu można dostosować do potrzeb zarówno osoby kupującej jak i obdarowywanej. Realizacja bonu powinna nastąpić w okresie jego ważności. 

Bony upominkowe po okresie 12 miesięcy od daty zakupu ulegają przedawnieniu. 

Punkty do programu lojalnościowego otrzymuje osoba kupująca bon, a nie obdarowana.


PAKIETY:

Salon oferuje możliwość wykupienia pakietu w przypadku zakupu zabiegów w promocyjnej cenie (np. Pakiet Ślubny) lub serii zabiegów. Kwotę oraz czas realizacji pakietu ustala się bezpośrednio podczas jego zakupu.

Każdy pakiet posiada datę ważności wystawioną podczas jego zakupu. Datę ważności pakietu można dostosować do potrzeb Klienta. Realizacja pakietu powinna nastąpić w okresie jego ważności. 

Istnieje możliwość rezygnacji z pakietu i zwrotu poniesionych kosztów w przypadku, gdy rezygnacja następuje w tym samym miesiącu co jego zakup. Rezygnacja z pakietu np. na serię zabiegów depilacji laserowej lub np. z pakietu ślubnego po upływie miesiąca od zakupu nie uwzględnia zwrotu poniesionych kosztów. Istnieje jednak możliwość wykorzystania określonej kwoty z pakietu na wszystkie nasze usługi kosmetyczne i fryzjerskie w wybranym Salonie Urody Dotyk Piękna do roku czasu od zakupienia pakietu.

Pakiety po okresie 12 miesięcy od daty zakupu ulegają przedawnieniu.

Za zakup pakietu Klient nie otrzymuje punktów do programu lojalnościowego, ze względu na promocyjną cenę wykupionej usługi (patrz - Regulamin Karty Stałego Klienta)


REZERWACJA TERMINÓW:

Zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne wykonywane w święta oraz niedziele są możliwe do wykonania w naszych Salonach po wcześniejszym ustaleniu terminu i podpisaniu umowy rezerwacyjnej.

Klient podczas rezerwacji terminu na usługi fryzjerskie bądź kosmetyczne (np. makijaż) w określone dni w roku (np. 29.11.2014r. - Anrzedjki, 31.12.2014r. - Sylwester) zobowiązany jest  do wpłacenia bezzwrotnego zadatku. Przedpłatę można dokonac za pomocą gotówki, karty lub przelewu i jest ona jednoznaczna z potwierdzeniem rezerwacji ustalonego terminu.