Salon Urody Dotyk Piękna - Tomice, Wadowice, Zator

Brakuje Ci pomysłu na prezent ? Chcesz kogoś zaskoczyć w wyjątkowym dniu?
 
Bon upominkowy do naszego salonu to świetny pomysł na praktyczny i jednocześnie bardzo przyjemny prezent dla wyjątkowej osoby. Możesz ofiarować chwilę relaksu, która zaowocuje poprawą kondycji twarzy, ciała czy włosów.

BON UPOMINKOWY - DLA KOGO?

Zastanawiasz się komu możesz podarować nasz bon? Odpowiedź jest prosta-każdemu ! To świetny prezent na każdą okazję. Zaskocz swoją przyjaciółkę, żonę, męża, mamę, tatę, siostrę czy inną bliską Ci osobę. Bon to również idealne rozwiązanie dla firm, które chcą docenić swoich pracowników.

NIE WIESZ JAKI BON WYBRAĆ? POMOŻEMY !

W naszej ofercie posiadamy bony kwotowe oraz dedykowane na konkretne usługi. W razie jakichkolwiek wątpliwości Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji osobiście oraz telefonicznie w salonach w Wadowicach, Tomicach oraz Zatorze i z chęcią pomogą dobrać odpowiedni bon czy usługę.

JAK DZIAŁA BON UPOMINKOWY ?

Bony upominkowe zakupić można osobiście lub telefonicznie w każdym z naszych salonów. Czas realizacji bonu wynosi dwa miesiące i wykorzystać go można w dowolnym salonie ( niezależnie od miejsca zakupu).  Bony nie podlegają zwrotom ani wymianie na środki pieniężne.

NASZ BON - JAK TO WYGLĄDA?

Po zakupie bonu upominkowego otrzymają Państwo piękny voucher zapakowany w papierową torebeczkę, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdej obdarowanej osoby.