Voucher do salonu urody Dotyk Piękna 

Wizyta w salonie urody to nie tylko upiększanie. To rytuał, podczas którego kobieta czuje się wyjątkowa, a także odpoczywa i zapomina o rzeczywistości – zwłaszcza tej nieco mniej kolorowej. Jeśli chcesz zadbać o bliską Ci osobę w ten oryginalny sposób, podaruj jej voucher na zabieg w naszym salonie.

Dotyk Piękna to salon urody, w którym indywidualnie podchodzimy do każdej osoby. Podczas wizyty panie czują, że to chwila tylko dla nich. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na świąteczny prezent dla dziewczyny, żony, mamy, siostry czy koleżanki, sprawdź naszą ofertę. Może bon podarunkowy to właśnie ten idealny upominek, którego szukasz?

Czy podarowanie wyjątkowej chwili to dobry sposób, aby sprawić radość bliskim? Naszym zdaniem tak!

Aktualne promocje – Kup promocyjny Voucher już teraz!

Oryginalny upominek na Święta Bożego Narodzenia

Grudzień to magiczny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Miła atmosfera, przyjemny klimat tworzony przez świąteczne światełka i prószący śnieg sprawiają, że pragniemy, aby ten okres trwał jak najdłużej.

Niestety magiczny nastrój szybko znika, gdy głowę zajmują myśli dotyczące idealnego prezentu dla bliskich. Niełatwo jest wybrać upominek, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowywanego, a o to przecież chodzi, prawda?

Jeśli i w tym roku chcesz sprawić radość bliskiej osobie, ale pomysły na oryginalny prezent wyczerpały się już w zeszłym roku, kup voucher w naszym salonie. Bon podarunkowy na wybraną przez Ciebie kwotę lub konkretny zabieg to sposób na przeżycie przedświątecznego okresu w atmosferze w spokoju i pewności, że prezent będzie udany.

Chwila dla siebie na wagę złota…

We współczesnym świecie wszyscy żyjemy w biegu i ciągłym stresie. Znalezienie chwili wyłącznie dla siebie, na relaks, wypoczynek i pozostanie sam na sam z własnymi myślami graniczny z cudem. Dbanie o swoje ciało i umysł schodzi na dalszy plan, zwłaszcza gdy gonią obowiązki zawodowe i domowe. Dlatego, jeśli taka chwila się znajdzie, trzeba ją w pełni wykorzystać!

Vouchery na zabiegi w naszym salonie to sposób, aby podarować bliskim czas dla siebie. Obdarowana osoba zadba o swojej ciało i umysł, a do tego na moment zapomni o obowiązkach i sprawach życia codziennego. Nic tak nie pozwala naładować baterii, jak chwila zupełnego odcięcia się od rzeczywistości.

Voucher na kwotę lub konkretny zabieg – wybór należy do Ciebie!

Voucher w naszym salonie możesz wykupić na kwotę lub konkretny zabieg. Ta druga opcja sprawdzi się doskonale, gdy wiesz, jakie potrzeby ma osoba, którą chcesz obdarować. Jeśli nie masz co do tego pewności, lepszym rozwiązaniem będzie voucher na wybraną przez Ciebie kwotę. W tym przypadku to osoba obdarowywana decyduje o rodzaju zabiegu, dzięki czemu prezent staje się uniwersalny.

Bon podarunkowy możesz zakupić zarówno online (http://dotykpiekna.com.pl/aktualne-promocje), jak i stacjonarnie w salonie. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zakupu.

Podaruj bliskim chwile przyjemności i czas dla siebie. Wywołaj uśmiech na twarzach bliskich!